O nás

Vznik firmy siaha do roku 2009 – v tom čase ešte ako fyzická osoba. Vzhľadom na spoluprácu s renomovanými firmami prišlo v roku 2012 k pretransformovaniu sa na spoločnosť s ručením obmedzeným a zmene názvu firmy na ŠPEDÍCIA s.r.o.

Naša spoločnosť sa špecializuje na doručenie zásielky k obchodným partnerom čo najrýchlejšie a najspoľahlivejšie. V rámci optimalizácie nákladov prispôsobíme veľkosť vozidla Vašim potrebám a veľkosti nákladu. V rámci vnútroštátnej a medzinárodnej dopravy sme veľmi flexibilní a môžete sa na nás vždy spoľahnúť.

Našimi partnermi sú významné slovenské i zahraničné firmy, ale aj menšie spoločnosti. Naša firma sa primárne zameriava na prvotného zákazníka. Znamená to, že naši partneri sú spravidla výrobcovia, obchodníci alebo priami exportéri. Táto prax je zárukou, že sme schopní efektívne reagovať na transportné potreby našich partnerov.

Zameriavame sa na autodopravu po celej Európskej únii, kde sme schopní zabezpečiť autodopravu EXPRESS, kde sú dodacie lehoty do 24 hodín, prípadne aj menej. Ďalšími destináciami mimo EÚ sú Rusko, Ukrajina, Bielorusko, Turecko. V rámci Slovenskej republiky alebo ostatných štátov EÚ zabezpečujeme aj kuriérsku službu drobných zásielok, kde sa dodacia lehota počíta na hodiny.
Naša spoločnosť vyťažuje niekoľko vozidiel zmluvných autodopravcov.

Snažíme sa firmám znižovať náklady…

Komentáre sú uzavreté.